Якщо ви прихильник натуральних барвників, слід пам'ятати, що вони здатні тільки на 20% покрити сивину.
Хну можна розвести гарячою водою, температура якої повинна становити 80-85 градусів Цельсія протягом 15-20 хвилин, щоб остаточна температура суміші була 40-45 градусів Цельсія. Оптимальна консистенція – це рідка сметана, в якій 1 частина самої хни та 4 частини води.
Є ще один метод, коли хну розбавляють басмою один до одного. У результаті волосся придбає насичений каштановий колір, без характерної почервоніння.
Якщо взяти дві частини басми та одну частину хни – вийде русявий відтінок.
Для того, щоб волосся набуло коричневого відтінку, беруть співвідношення 1:3, одну частину хни і три частини басми.
Щоб отримати каштановий колір можна в хну додати міцний відвар чорного чаю і 1-2 столових ложки кави або какао. Якщо додати червоне вино в результаті волосся буде з червоним відтінком. Перевагою такого способу є те, що у вині міститься спирт, а він відмінно впливає на зчеплення фарби, деякі додають для цього буряковий сік.
Трав'яний розчин (басма, хна та ін.) рекомендується наносити на вологе вимите волосся. Особливо благотворно натуральні барвники впливають на зміцнення волосся, тому що в них містяться дубильні речовини, які зупиняють випадіння та зміцнюють цибулину волосся. Є і негативна сторона такої процедури, якщо часто застосовувати хну і басму то, швидше за все волосся пересушиться, тому щоб уникнути цього фахівці радять обов'язково після застосування натуральних барвників наносити зволожуючий шампунь і маски на 20 хвилин.
Фарбування волосся у Вінниці можете зробити у нашому салоні краси "Фея".