063 197-04-25, 096 095-22-56

м. Вінниця, вул. Стельмаха 43а

Введіть свої дані та наш менеджер зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час!

САЛОН  КРАСИ  «ФЕЯ» У ВІННИЦІ

«Фея» - це салон краси (у Вінниці) нового формату, що створює естетичний ідеал на основі найпрогресивніших методик та технологій індустрії краси.
Наш салон краси «Фея» працює з 2002 року та по праву вважається одним з кращих салонів краси міста Вінниці.


Салон краси «Фея» розташований в мікрорайоні Вишенька у Вінниці серед сучасних офісних будівель, нових житлових будинків, фітнес-центрів та дитячих закладів. Саме тому салон орієнтований на обслуговування клієнтів сім’ями, які цінують свій час, звикли до уважного та турботливого ставлення, високого рівня сервісу та бездоганної якості послуг.
Персонал салону – це фахівці найвищого рівня, що володіють різноманітними техніками, знайомі з модними тенденціями та найновішими розробками.
В нашому місті Вінниці існує чимало салонів краси, але як знайти саме той салон, що не розчарує, надасть якісні послуги професійними фахівцями та стане улюбленим місцем, яке хочеться відвідувати завжди? Відповідь однозначна – це салон краси «Фея» у Вінниці по вулиці Стельмаха, 43А.


Чим ми відрізняємось від інших, що є нашою перевагою? У нас є все, щоб надати вам якісні послуги та позитивний настрій. Ми робимо різноманітні стрижки та зачіски, також манікюр та нарощування нігтів будь-якої складності. Наші фахівці постійно вдосконалюють та підвищують рівень кваліфікації. У нас дійсно кращий салон краси у Вінниці. У нас ви можете зробити приголомшливу весільну або вечірню зачіски, фарбування волосся, плетіння, стрижки, вирівнювання волосся та багато іншого.
Особливе місце в нашому салоні краси «Фея» займає манікюр та нарощування нігтів. Використовуємо акрил та гель, робимо ексклюзивну форму нігтів EDGE, також класичний, європейський, апаратний та французький манікюр. Якщо ви вирішили наростити нігті та зробити стильний манікюр, наші фахівці виконають для вас все це в найкращому вигляді. Відвідавши наш салон краси «Фея», ви відчуєте на собі вплив чудодійних процедур та отримати професійні послуги від провідних фахівців. Ми радіємо кожному відвідувачу та знаходимо до кожного індивідуальний підхід.