063 197-04-25, 096 095-22-56

м. Вінниця, вул. Стельмаха 43а

Введіть свої дані та наш менеджер зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час!

Шановні клієнти! Необхідною умовою запису в салоні краси «Фея» є попередня оплата на процедури, тривалістю понад дві годин. Такими процедурами є:
* Фарбування волосся
* Кератинове відновлення волосся.
Сума та способи передоплати однакові для всіх – це 200 гривень за послугу.


Після того, як адміністратор сформував запис на вашу послугу у програмі, вам надійде посилання, на яке необхідно перейти. В ньому будуть вказані дата та час запису та кнопка "Сплатити".
Оплата приймається через систему Ligpay, або готівкою у салоні.


Чому ми вас просимо внести передоплату?
Бувають випадки, коли клієнти записуються в салон на послуги, що займають більше ніж 2 години, а іноді це і 5 годин, і не приходять, заздалегідь не попередивши про скасування, не відповідають на дзвінки. Це стосується не лише нових клієнтів, але бували випадки, коли клієнт, що обслуговується в нашому салоні понад 10 років, просто забув попередити, про те, що його не буде та, в силу різних обставин, не бере слухавку. Також не виключається, що конкуренти можуть навмисно створити запис та не прийти. Оскільки час майстра на обрану дату вже зайнятий, ми змушені відмовляти іншим клієнтам, які дійсно в цей час хотіли б прийти на обслуговування в наш салон.
Тому, щоб уникнути таких неприємних ситуацій, ми просимо з розумінням віднестись до того, що при записуванні на послугу потрібно внести символічну плату – 200 гривень, яка підтвердить серйозність ваших намірів.

Термін сплати броні, або акційного часу
Кошти необхідно сплатити протягом 12 годин після бронювання. Якщо це акційний час, то протягом 2-х годин. Якщо ви не встигли внести передоплату в зазначений термін, запис автоматично відмінюється. Сплачуючи бронювання ви підтверджуєте факт запису на конкретну дату та час, оговорену з адміністратором по телефону.


Повернення та скасування бронювання
• У випадку, коли ви попереджаєте про скасування, або перенесення запису більше, ніж за 2 дні(48 год), до процедури, за яку було внесено передплату, то кошти вам повертаються, або робиться перенесення на іншу, вибрану вами дату.
• У випадку, коли ви попереджаєте про скасування, або перенесення запису менш ніж за 2 дні до дати запису, але не менше, ніж за 24 години до процедури, за яку було внесено кошти, вам надається можливість один раз змінити дату та час на іншу вільну.
У випадку, якщо ви попереджаєте про скасування, або перенесення процедури менше, ніж за 24 години до часу запису, за який були внесені кошти, то передоплата не повертається та служить компенсацією за той час, що був вами заброньований.


Незалежно від умов повернення, або перенесення броні можливе при:
• скасуванні запису з ініціативи салону краси «Фея»
• зміні часу з ініціативи салону краси «Фея»
• процедурі, що не відбулася, з причини неможливості дістатись салону краси (аномальні погодні умови тощо)
• та інші вимушені випадки, що сталися з вини салону.

Способи повернення коштів
• При сплаті готівкою – лише в салоні
• При сплаті онлайн, або платіжний термінал – на ту ж банківську карту


Скасувати, або перенести запис ви можете телефоном (096)095-22-56 – номер салону краси «Фея».


Скасування та перенесення процедури виконується при розмові особисто з вами (з вашого номеру).

liq nov