ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ ВІННИЦЯ
ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ ВІННИЦЯ
 

Фарбування волосся

від 550 ГРН
 
 
 

 

Послуга Час Вартість
Фарбування волосся корінь (коротка довжина) до 3-х см ,ТМ ВЕS 100 хв. 800-1000 грн.
Фарбування волосся корінь (довге волосся) ТМ  BES 100 хв. 850-1200 грн.
Фарбування волосся в один колір (коротка довжина) ТМ BES:  120 хв. 900-1800 грн.
Комбіноване фарбування (аертач, балаяж) 280-300хв 2300-6000
Додаткове відновлення Олаплекс    800-1000 грн.
Біохімія:    
Біохімія коротке волосся 90 хв. 1500 грн.
Біохімія середня довжина 150 хв. 1800 грн.
Біохімія довге волосся 200 хв. 2000 грн.

 

ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ У ВІННИЦІ

Фарбування волосся для жінки – це не просто підкреслення свого стилю, або статусу в суспільстві. Сьогодні це яскраве вираження свого внутрішнього світу, своєї індивідуальності, власного «Я». Отже , якщо раніше фарбування волосся могли дозволити собі шляхетні жінки, то наразі, дякуючи постійному вдосконаленню методик та величезному вибору різних технологій, ця послуга доступна кожній представниці прекрасної статі.
Наш салон краси «Фея» в місті Вінниця надає послуги фарбування волосся з допомогою різних методів, від найпростіших класичних до сучасних креативних. В нашому салоні працюють виключно фахівці з багаторічним досвідом, тому якісне фарбування волосся ми здійснюємо з гарантією за найприємнішою ціною.
Враховуючи всі побажання клієнта, наші майстри підберуть кращий відтінок, запропонують найбільш лагідний, але при цьому, не менш ефективний спосіб фарбування. А ще фарбування волосся в нашому салоні включає в себе багато послуг. Це і підфарбовування коренів, і фарбування волосся в один колір, і комбіноване фарбування, тобто, мелірування різної довжини, колорування з відновлюючими масками, і таке інше.
Наші майстри зможуть проконсультувати вас з питань подальшого догляду за фарбованим волоссям, щоб ваші пасма завжди залишались здоровими, сяючими та завжди привертали захоплені погляди оточуючих. Ми завжди знаходимо особистий підхід до кожного клієнта. Ви зможете в повній мірі відчути на собі всі переваги даної послуги в нашому салоні краси. Для будь-якого типу волосся ми обов’язково знайдемо особливий засіб, який надасть волоссю блиску, шовковистості та зробить його розкішним.
Відгуки про послугу

Відгуки відсутні
Залишити відгук