манікюр вінниця
манікюр вінниця
 

Манікюр

від 250 грн.
  • Манікюр гігієнічний
  • Манікюр апаратний
  • Манікюр європейський

 
 
 

 

Манікюр: Час Ціна
Манікюр 45 хв. 400 грн.
Манікюр + покриття гель-лаком 120 хв. 550 грн.
Покриття:    
Покриття гель-лаком без манікюру 60 хв. 360 грн.
Дизайн одного нігтя  15 хв. 40 грн.
Омбре, лунки, стрази    30 хв. 160 грн.
Лікувальне покриття нігтів ibx / Японський манікюр 30 хв. 250/290 грн.
Зняття гель-лаку 15 хв. 70 грн.
Парафінотерапія /спа  догляд 35 хв. 250 грн.
Сети манікюр:      
Манікюр + зміцнення полигелем  + зняття  покриття гель-лаком + зволоження Олією + масаж  140 хв. 730 грн 
Нарощування нігтів 160 хв. 870/950 грн.
Корекція \ базове покриття 150 хв. 750/780 грн. 
Корекція + кольорове покриття   770/800 грн.

 

 

МАНІКЮР  У  ВІННИЦІ

Доглянуті гарні нігті та руки загалом завжди «говорять» про жінку багато хорошого. Навіть сама гарна весільна сукня не перетворить наречену на принцесу, якщо її руки не будуть бездоганними. Гарний акуратний манікюр підкреслить такі риси характеру, як старанність та порядність, вказує на відношення до моди та оточуючих. Манікюр є своєрідною візитівкою, зображуючи образ ділової жінки, або ж навпаки, екстравагантної та безтурботної леді.

На жаль не завжди та не у кожної дівчини є можливість самостійно доглядати свої руки та нігті. В такому випадку вам завжди прийдуть на допомогу наші майстри салону краси «Фея» у місті Вінниця. Салонний манікюр різниться з домашнім, та до того ж сповнений цілим рядом переваг. Майстер-фахівець може надати нігтям бездоганної форми, правильно та без уражень зрізати кутикулу, та загалом надати рукам свіжості та охайності.

В нашому салоні кращі майстри манікюру приведуть ваші ручки в повний порядок за дуже приємними та демократичними цінами , швидко та якісно. Ми пропонуємо нашим клієнтам зробити манікюр на свій вибір: апаратний, європейський, гігієнічний, комбінований, японський або SPA-манікюр. Ми робимо, навіть, дитячий манікюр, щоб ваші дітки теж гарно виглядали.

Крім того наші фахівці роблять ремонт нігтів, їх полірування, наносять різноманітного виду лаки, з дизайном, зі стразами, або без них. Незалежно від того який вид манікюру та який дизайн нігтів вами обраний, майстри салону «Фея» у Вінниці виконають все з гарантією якості своєї роботи.
Відгуки про послугу

Відгуки відсутні
Залишити відгук