Чоловічі стрижки Вінниця
Чоловічі стрижки Вінниця
 

Чоловічий зал

від 150 грн.
 
 
 

 

Перукарські послуги Час Ціна
Сервіс чоловічої стрижки (миття голови, стрижка ножицями та машинкою, укладка, віск)                                 60 хв. 400 грн.
Стрижка однією насадкою  45 хв. 300 грн.
Стрижка дитяча (до 12 років, без миття, стрижка ножиці та машинка, стайлінг) 45 хв. 300 грн.
Укладка (миття голови, укладка, віск для моделювання )    30 хв. 300 грн.
Стрижка бороди (стрижка машинкою, надання форми)    15 хв. 150 грн.
Камуфлювання сивини 1 довжина  30 хв. 400 грн.
Гоммаж для чоловіків  30 хв. 600 грн.
Нігтьовий сервіс   Час Ціна
Манікюр    
Манікюр гігієнічний (догляд за кутикулою, надання форми нігтям, полірування нігтів, олія для кутикули) 45 хв. 420 грн.
SPA манікюр (гігієнічний манікюр, скрабування, живильний крем, термо процедура) 90 хв. 250 грн.
Парафінотерапія 45 хв. 250 грн.
Педикюр    
Педикюр чоловічий (апаратний, кислотний) 60 хв. 650 грн.

 

 

ЧОЛОВІЧА  ПЕРУКАРНЯ  У  ВІННИЦІ

В нещодавні часи, ще декілька десятиліть назад, відвідування салону краси, вважалось суто жіночою справою. Чоловічі зали, зазвичай, обмежувались послугами стрижки та гоління. Сьогодні концепція чоловічої краси та доглянутості різко повернулась у протилежний бік. Так, сучасний чоловік, що не відвідує салону краси, вже не може розраховувати на стовідсотковий успіх, в тому числі, серед жінок.

Наш салон краси «Фея» у місті Вінниці надає послуги чоловічого залу у широкому спектрі. Сюди відносяться не тільки стрижка та укладка волосся, гоління бороди, вус, але і нігтьовий сервіс в повному обсязі, включаючи і манікюр , і педикюр, і також SPA догляд за руками. Стрижка та укладка волосся в нашому салоні виконуються у будь-якому стилі. Наші майстри-перукарі завжди уважно вислухають всі побажання клієнта, а якщо такі відсутні, то самі запропонують цілу низку стрижок у різних стилях – модельні, класичні, сучасні, арт стрижки, тощо. У нас можливо зробити художню стрижку, або ж просто окантовку , камуфлювання сивини.

В салоні «Фея» працюють виключно професіонали, дипломовані фахівці з великим досвідом. Тому, до кожного ми знайдемо особистий підхід та створюємо комфортні умови кожному відвідувачу. У нашому салоні на вас чекає філіжанка ароматної кави та доброзичливі професійні фахівці з усіх видів перукарських та салонних послуг. Салон краси «Фея» чекає на чоловіків, як теперішніх, так і майбутніх.
Відгуки про послугу

Відгуки відсутні
Залишити відгук

Media

{jpgremote}/images/uslugi/myj_zal.jpg{/jpgremote}