стрижки вінниця
стрижки вінниця
 

Стрижки та укладки

від 200 грн.
 
 
 

 

Послуга Час Ціна
Полірування волосся (повний комплекс) 90 хв 650/700 грн
Жіноча стрижка (повний комплекс) 90 хв 560 грн 
Стрижка кінців (вкорочення довжини)    30 хв 400 грн.
Стрижка чубчика (сушка) 15 хв 250/300 грн
Сет: гарний чубчик + рівні кінчики    30 хв 550 грн
Укладка короткого волосся брашинг (миття, маска, термозахист, піна або спрей, лак, укладка )    45 хв 450 грн.
Укладка волосся середньої довжини брашинг (миття, маска, термозахист, піна або спрей, лак, укладка) 60 хв 560 грн.
Укладка довгого волосся брашинг (миття, маска, термозахист, піна або спрей, лак, укладка) 90 хв 650 грн.

 

СТРИЖКИ ТА УКЛАДКИ У ВІННИЦІ

Коли мова заходить про зачіску, завжди мається на увазі доглянутість волосся, їх чистота. А ці якості напряму залежать від стрижки та укладки волосся на голові. Саме стрижка і те, як вони викладені – перше, на що звертають увагу люди при зустрічі, знайомстві, або просто в повсякденні.
Нерідко жінка потребує підказки стиліста-фахівця про те, якого виду стрижка та укладка найбільше пасує її формі обличчя, очей і загальному стилю. В нашій студії краси «Фея» у Вінниці ви отримаєте не лише консультацію стиліста, але і фаховий підхід до стрижки та укладки волосся. Ми працюємо на ринку перукарських послуг вже більше 14 років. А це вже достатній досвід, на базі якого, ми змогли досягти багатьох вершин, та завоювали саме дорогоцінне , це повагу та любов своїх клієнтів.
До послуг стрижки та укладки входить досить широкий спектр маніпуляцій та процедур. Це і чистка ножицями волосся різної довжини, і креативна стрижка, і стрижка чубчика, і миття волосся, і укладка за допомогою гарячих інструментів, і вирівнювання, і завивка, і різні лікувально-відновлювальні процедури для термозахисту волосся, також маски, масаж голови, застосування бальзамів.
Укладки волосся, в свою чергу, можуть бути різноманітними: святковими, повсякденними, простими, складними, тощо. Всі ці послуги ми надаємо своїм клієнтам за демократичними цінами, в приємній атмосфері та високої якості.
Яким би не було ваше волосся – кучерявим, прямим, довгим, коротким, або середньої довжини – наші майстри-професіонали зможуть привести вашу зовнішність у повну відповідність вашому внутрішньому світу та підкреслити той образ, якому ви волієте відповідати.
Відгуки про послугу

Відгуки відсутні
Залишити відгук