Оформлення брів Вінниця
Оформлення брів Вінниця
 

Оформлення брів

від 250 грн.
 
 
 
Брови Час Ціна
Оформлення брів  30 хв. 250 грн.
Фарбування брів/вій 40 хв. 250 грн 
Ламінування  вій  80 хв. 700 грн.
Magic eyes 80 хв. 700 грн.
Ламінування брів+ оформлення+ фарбування  80 хв. 700 грн.
Чоловічі брови 30 хв. 250 грн.
Комплекс "Гарні Брови" 60 хв. 420 грн.

 

ОФОРМЛЕННЯ  БРІВ  У  ВІННИЦІ

Брови – одна з найбільш важливих складових зовнішності людини. Окрім того, брови відіграють роль лакмусу під час прояву емоцій. Нерідко за допомогою брів можливо безпомилково визначити настрій людини у будь-який момент. Але головною задачею брів є підкреслення краси очей, відтінення їх блиску та сяйва. При корекції форми брів, правильне розташування всіх акцентів, можливо приховати деякі недоліки очей та обличчя загалом.

Наш салон краси «Фея» у місті Вінниця надає послугу корекції брів різної складності, з гарантією якості. Бажаєте, щоб ваше обличчя випромінювало світло та гармонію – приходьте до нас та замовляйте послугу оформлення брів за кращою вартістю. Наші фахівці допоможуть вибрати найкращу форму, що ідеально личить овалу обличчя, розрізу очей та внутрішньому настрою. Акуратні та стильні брови зроблять ваші очі ще більш виразними.

Фахівці з корекції брів у нашому салоні виберуть необхідний колір та відтінок, який ідеально гармоніюватиме з тоном вашого волосся та загальним відтінком макіяжу. Вони порадять форму брів, що найбільше вам личить, а потім, коли ви зробите свій вибір, вони виконають свою роботу з високою якістю та на професійному рівні.

Залежно від вашого вибору, лише за 10-20 хвилин наші майстри зможуть перетворити ваші брови та обличчя в цілому, в справжній витвір мистецтва. Оформлення брів у нашому салоні краси «Фея» у місті Вінниця є кращим вибором кожного.
Відгуки про послугу

Відгуки відсутні
Залишити відгук