Дитячі зачіски Вінниця
Дитячі зачіски Вінниця
 

Дитячі зачіски

від 300 грн.
 
 
 

 

Зачіски (для дівчаток): Час Ціна
Дитяча зачіска (середня довжина) 60 хв. 350 грн.
Дитяча зачіска (довге волосся) 90 хв. 450 грн.

 

 

ДИТЯЧІ  ЗАЧІСКИ  У  ВІННИЦІ

Доглянута дитяча голівка з укладеним волоссям або стильною зачіскою – це ознака гарного смаку батьків, а відповідно і виховання гарного смаку і у самих дітей. Якщо з раннього дитинства не навчити дівчинку або хлопчика не навчити доглядати за своїм волоссям – навряд чи вони навчаться цьому вже у старшому віці. А ще як говорив великий класик: діти мають рости щасливими. А щасливими вони можуть бути лише тоді, коли подобаються самі собі. Якщо дитина, дивлячись на себе в дзеркало, милується собою, йому подобається все: і одяг, і взуття, і зачіска то це вже приносить йому радість і дає змогу почуватися щасливим.

У нашому салоні краси «Фея» у місті Вінниці ваша дитина стане по справжньому щасливою. Ми надаємо послугу – дитячі зачіски. Причому наші майстри в цьому питанні справжні професіонали. Вони надають послуги стрижки та укладки для дівчаток і хлопчиків та для хлопчиків працюють з волоссям будь-якої довжини та дітьми різного віку.

До кожного клієнта – дитини у нас особливий підхід. Ми знаходимо спільну мову навіть з найкапризнішими дітьми, а також з найвимогливішими батьками. Повірте, у нашому салоні можуть догодити не тільки вам, але і вашій дитині.

Ми пропонуємо нашим клієнтам як святкові зачіски, так і буденні варіанти зачісок та укладок. При цьому майстри обов’язково враховують і особливості обличчя дитини, і особливості його одягу, і тематику прийдешніх урочистостей.

Приходьте в наш салон краси «Фея» у Вінниці – ви не будете розчарованими.
Відгуки про послугу

Відгуки відсутні
Залишити відгук