Педикюр Вінниця
Педикюр Вінниця
 

Педикюр

від 600 грн.
  • Педикюр обрізний
  • Педикюр апаратний
  • Педикюр кислотний
 
 
 

 

Педикюр: Час  Ціна
Педикюр  60 хв. 600 грн.
Педикюр  з покриттям гель лаком 80 хв. 700 грн.
Педикюр частковий з покриттям  60 хв. 600 грн.
Покриття френч  30 хв. 160 грн.
Зняття гель лаку 20 хв. 70 грн.

 

 

ПЕДИКЮР  У  ВІННИЦІ

Гарні ніжки з охайним педикюром не є виключно літнім явищем. Педикюр залишається актуальним протягом всього року. Наразі якщо взимку та навесні не доглядати за своїми ногами, літом вже буде практично неможливо за один раз привести їх в повну відповідність із загальним зовнішнім виглядом. Шкіра, а також нігті на ногах вимагають постійного догляду за ними. Щоб залишатись завжди на висоті, дуже важливо робити процедури педікюру. Але це не всім та не завжди під силу в домашніх умовах.

В нашому салоні краси «Фея» у місті Вінниця ми пропонуємо своїм клієнтам повний догляд за ногами, в тому числі процедуру «педикюр», в яку включені апаратний, обрізний або кислотний вид педікюру. Крім того наші професійні та досвідчені майстри, враховуючи особливості ваших ніжок, якісно виконають обробку пальців та стоп, позбавлять вас такої проблеми врослого нігтя, або тріщин.

Після того, як ви побуваєте в нашому салоні на процедурі «педікюр» , домашній догляд за ногами, стане для вас не таким обтяжливим. Наші фахівці нададуть коректні поради та рекомендації для регулярного догляду, щоб ваші ніжки завжди були гарними та здоровими без зайвих зусиль.

Крім того, фахівці з педикюру нашого салону «Фея» допоможуть вам підібрати косметичні засоби, що враховують тип шкіри ваших ніг, та різноманітних проблем. Догляд за своїми ніжками та проведення процедури педикюру є гарантією краси та здоров’я ніг. Наші досвідчені майстри в затишній та приємній атмосфері салону наблизять ваші ніжки до довершеності, та по самим приємним цінам.
Відгуки про послугу

Відгуки відсутні
Залишити відгук