макияж винница
макияж винница
 

Макіяж

від 850 грн.
  • Весільний макіяж
  • Вечірній макіяж
  • Денний макіяж
 
 
 

 

Послуга Час Вартість
Денний макіяж 40 хв. 850 грн.
Вечірній макіяж (коктельний, випускний, макіяж для фотосесії) 60 хв. 950 грн.
Макіяж ліфтинг 90 хв. 950 грн 
Весільний макіяж 20 хв. 1200 грн.

 

Галерея робіт

 

Макіяж в Вінниці

Макіяж в житті багатьох дівчат грає важливу роль. Він нерідко прирівнюється до одежі, він придає впевненості в собі, він допомагає відповідати бажаному образу, і, безумовно, забезпечує відповідний захист шкірі лиця від зовнішніх негативних факторів, а то і просто приховує мілкі шкірні недуги.
Візажисти нашого салону краси «Фея» в місті Вінниця, з урахуванням всіх недоліків нашого обличчя і шкіри, зроблять макіяж максимально якісно і в залежності, від його призначення підбираючи косметичні засоби і відтінкову гамму, враховуючи побажання клієнта.
Під послугою макіяж в салоні краси «Фея» приховується маса різновидностей цієї процедури. Сюди входять денний або вечірній макіяж, коктельний або призначений для фотосесії, для дівчаток-випускниць або для жінок поважного віку, весільний або макіяж, що підходить і для інших свят. Ціни на наші послуги в салоні доволі демократичні, вони Вас приємно здивують. Повірте, наші візажисти зуміють зробити макіяж, який стане невід’ємною частиною Вашого запланованого образу та буде гармонічно пасувати до вбрання, зачіски та іншими аксесуарами.
Який би вид макіяжу ви не обрали, класичний, романтичний чи авангардний, ми зуміємо догодити вам на сто відсотків. Адже в нашому салоні краси «Фея» в Вінниці ми створили для вас затишну та теплу дружню атмосферу. А наші майстри роблять все для того, щоб наші клієнти отримували задоволення, відпочивали та виходили від нас в чудовому настрої.
Відгуки про послугу

Відгуки відсутні
Залишити відгук