вечірні зачіски Вінниця
вечірні зачіски Вінниця
 

Вечірні зачіски

від 350 грн.
  • Накрутка волосся
  • Плетіння волосся
 
 
 

 

Зачіски: Час Ціна
Плетіння (без миття) 30 хв. 350 грн 
Локони, голлівудська хвиля, пучок 90 хв. 750/820/900 грн.

 

Вечірні зачіски у Вінниці

В житті кожної представниці слабкої половини людства (жінки) існують моменти, коли є потреба мати бездоганний вигляд. До таких заходів відносяться не лише весілля, але й випускні вечори, урочисті події, презентації та інше. В таких випадках найголовнішою з деталей є зачіска.
В нашому салоні краси «Фея» фахівці перукарі здатні створювати справжнє диво. Вони можуть перетворити ваше волосся на унікальний та неповторний шедевр, витвір мистецтва. Також при виборі вашої зачіски вони зможуть врахувати все, навіть самі незначні деталі створюваного вами образу. Ми можемо гарантувати вам, що ваша вечірня зачіска буде бездоганно гармоніювати з формою обличчя, вибраним головним відтінком одягу та макіяжу, вона буде гарною, елегантною та разом з тим комфортною та надійною. Фахівці нашого салону «Фея» у Вінниці не підведуть.
Також, досвідчені фахівці нашого салону допоможуть, у разі необхідності, підібрати аксесуари для зачіски.
Вечірні зачіски з елементами плетіння, завивка та укладка кучерів, вирівнювання волосся та багато іншого включено до переліку послуги «Вечірня зачіска» в салоні «Фея» Вінниця. Ми створимо унікальний та особистий образ, з яким вам не захочеться розлучатись, та за самими приємними для вас цінами. Та пам'ятайте, без гарної зачіски, занадто важко буде створити настрій, відповідний святковому, або урочистому вечору.
Відгуки про послугу

Відгуки відсутні
Залишити відгук