весільні зачіски Вінниця
весільні зачіски Вінниця
 

Весільні зачіски

від 1000 грн.

• Пробна весільна зачіска
• Плетіння волосся
• Накрутка волосся

 
 
 

 

Весільні зачіски                                              Час Вартість
Весільні зачіски середня довжина 90-140 хв. 1000 грн.
Весільні зачіски довге волосся 90-140 хв. 1300 грн.

 

ВЕСІЛЬНІ ЗАЧІСКИ  У ВІННИЦІ

Весільна зачіска – це завершальний образ, штрих, без якого святкування може не принести очікуваної радості. Конче важливо в день весілля, щоб наречена виглядала відповідно образу, про якій вона мріяла з дитинства.

В нашому салоні краси «Фея» в місті Вінниця кожна наречена отримає втілення своєї фантазії в реальність, відносно зачіски. Окрім того наші спеціалісти, справжні досвідчені професіонали, знайдуть індивідуальний підхід до кожної молодої нареченої, допоможуть підібрати весільну зачіску, що відповідає формі обличчя, типу волосся, фасону сукні і навіть квітковому букету. Наші майстри зроблять все можливе і навіть більше того, щоб підкреслити природну  красу нареченої та відтінити чарівну родзинку її образу. Водночас ваша зачіска виглядатиме цілком природно, а ви увесь день почуватимете себе комфортно, не  боячись  втратити форму зачіски. 

Звісно, ми розуміємо, що весілля це дуже клопітний та напружений день. Тому наші фахівці стануть в цей день вашими помічниками, які створять гармонічний образ нареченої в спокійній та затишній атмосфері нашого салону краси «Фея». Окрім того,  вартість послуги весільна зачіска, включає в себе виїзд майстра додому. Ми розуміємо хвилювання цього дня і не змусимо вас зайвий раз хвилюватися відносно такої важливої деталі, як укладка волосся в гарну зачіску.

В нашому салоні краси «Фея»  працюють справжні чарівниці, здатні будь-яку наречену перетворити на справжню принцесу.

 

Вінниця
Відгуки про послугу

Відгуки відсутні
Залишити відгук