відновлення волосся Вінниця
відновлення волосся Вінниця
 

Відновлення волосся

від 700 грн.

• Дарсонвалізація волосся.
• Кератинове відновлення волосся.
• Мінералізація волосся.
• Золото для волосся.

 
 
 
Послуга Час Вартість
Відновлення Olaplex  
Середня довжина 70 хв. 990 грн.
Довге волосся 90 хв. 1300 грн.
Мінералізація для волосся 80 хв. 950 грн.
Детокс для волосся – активація росту волосся, очищення шкіри голови              90 хв. 700 грн.
Золото для волосся – інтенсивне живлення для сухого та ламкого волосся  90 хв. 950 грн.
Blue Line – відновлення для ослабленого та пошкодженого волосся 90 хв. 950 грн.
Гоммаж – очищення шкіри голови 80 хв. 800 грн.
Веганське натхнення, новинка 90 хв. 2600 грн - акційна 1300 грн
Filler Nashi Therapy 90 хв. 1300-1600 грн.


 

ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОССЯ У ВІННИЦІ

Волосся є невід’ємною частиною образу дівчини. Зачіска – це така ж невід’ємна частина характеру. Та, незважаючи на щоденний догляд та бережливе відношення до них, волосся, в більшості, є схильним до негативного впливу зовнішніх факторів. Посічені кінчики, надмірна сухість, ламкість, тьмяність та інші проблеми, наражають на неприємні відчуття під час щоденної укладки волосся.
Наш салон краси «Фея» надає своїм клієнтам повний спектр послуг з відновлення та вирівнювання волосся у місті Вінниця. Наші фахівці-перукарі розуміють, що кожна людина суто індивідуальна та потребує особливого підходу. В нашому салоні ви можете не сумніватись в професіоналізмі наших майстрів. Вони знаходять спільну мову з кожним клієнтом та для кожного окремо визначають комплекс процедур з відновлення пошкодженого волосся.
В нашому салоні краси «Фея» у Вінниці здійснюється глибока регенерація волосся, розрахована на усунення причин їх ушкодження та довготерміновий ефект відновлення.
Безумовно, ваше волосся потребує ексклюзивного догляду і саме ми забезпечимо вам такий догляд. Ми використовуємо в своїй практиці лише найкращу косметику для волосся, а наші професійні перукарі проконсультують та нададуть коректні поради для майбутнього догляду. Після проходження процедури з відновлення і вирівнювання волосся в нашому салоні краси, ваше волосся завжди буде випромінювати свіжість та красу.
Відгуки про послугу

Відгуки відсутні
Залишити відгук